Patēriņa kredīts automašīnas iegādei

Informācija par aizdevumu

Aizdevuma summa sākot no € 1000. Par aizdevuma līguma noformēšanu tiek piemērota komisijas maksa, kas tiek ieturēta no aizdevuma summas. Komisijas maksa tiek piemērota saskaņā ar Bankas noteikto cenrādi.

No 12 līdz 72 mēnešiem (84 aizdevumiem > 3000 €).

Aizņēmēja dati

Ienākumi

Saistības

Ja Tev ir Ātrie kredīti, droši norādi tos

Par ātrajiem kredītiem tiek uzskatīti tie, kur nav ikmēneša maksājumi, bet aizdevuma summa tiek atmaksāta vienā maksājumā.

  • Norādi kopējo kredīta summu, kas Tev ir jāapmaksā pie šī aizdevēja. Piemēram, ja Tev ir noformēts aizdevums 300 EUR apmērā uz termiņu 30 dienas, norādi aizdevuma summu - 300.

Saistības (kredīti/līzingi, alimenti, citi)

Ja Tu veic maksājumus Bigbank, tad šos maksājumus pieteikumā Tev nav jānorāda

  • Norādi savu ikmēneša kredīta maksājums pie šī aizdevēja

Piekrišana personas datu apstrādei

Pieteikuma iesniedzēja apliecinājums pieejams šeit

Close

Ar šo apliecinu un apstiprinu, ka šajā pieteikumā norādītā informācija ir patiesa, pareiza un pilnīga. Apliecinu , ka 30 dienu laikā apņemos iesniegt jaunu pieteikumu, ja pieteikumā norādītajā informācijā būs izmaiņas. Iesniedzot pieteikumu, apstiprinu iesniegto datu pareizību, kā arī to, ka esmu darījis zināmus Bankai visus datus un apstākļus, kas varētu ietekmēt manas finansiālās situācijas vai spējas atmaksāt aizdevumuizvērtēšanu vai pieņemt lēmumu par aizdevuma izsniegšanu.
Apstiprinu, ka mana rīcībspēja nav ierobežota un nav nekādu apstākļu, kas varētu ietekmēt manas spējas uzņemties saistības.